JAUKUS LAUKIAMASIS IR KARŠTA KAVA

Kol apžiūrėsim ir sutvarkysime Jūsų automobilį, kviečiame jaukiai palaukti mūsų serviso laukiamajame, atsigerti karštos kavos bei paskaityti žurnalus

JŪSŲ PATOGUMUI

Jūsų saugumui mūsų objekte yra įrengtos vaizdo kameros ir signalizacija. Palikdami mums savo automobilį ilgesniam taisymui, jauskitės saugiai ir ramiai. Jūsų automobilis visuomet bus užrakinamas objekto viduje, kuriame yra ne tik daugybė vaizdo kamerų, bet ir signalizacija. Įsijungus signalui akimirksniu pasirodys apsaugos firma. Jūsų automobilis taip pat saugomas ir objekto lauko teritorijoje, kuri yra stebima vaizdo kamerų pagalba. Mes rūpinamės Jūsų automobilio saugumu.

DUOMENŲ KAUPIMO SISTEMA

Jūsų patogumui visus automobilių remonto darbus detaliai aprašome savo kompiuterinėje duomenų bazėje. Tokiu būtu galime Jums laiku pranešti apie būtinus automobilio apžiūros darbus. Jums nereikia sukti sau galvos dėl tepalų keitimo, stabdžių apžiūros būtinumo ir kitų būtinų techninių apžiūrų. Tai mūsų užduotis Jums apie tai priminti.

Tapkite nuolatiniu mūsų klientu ir mėgaukitės Jums suteiktomis privilegijomis. Pastoviems klientas suteikiame pirmenybę. Jūsų mašinos duomenys ir remonto darbai įtraukiami į mūsų duomenų bazę, todėl laiku, Jums pageidaujant, galime pranešti apie reikiamus automobilio remonto darbus. Tokiu būdu Jus išvengsite didelių mašinos gedimų, kurie dažnai nutinka vairuotojui pamiršus atlikti svarbius ir neatidėliojamus mašinos apžiūros darbus. Mūsų pastovūs klientai gali įsigyti įvairių mašinų detalių su nuolaidai. Priklausomai nuo atliekamų darbų Jums taip pat suteikiama automobilių remonto darbų nuolaida nuo 3% iki 10%.

Noriu būti nuolatiniu klientu